תעשיית השיער

תעשיית טיפול השיער היא עסק גדול ויותר אנשים מרגישים שהם צריכים לשים משהו על השיער שלהם כדי להיראות צעירים ומבריקים יותר. לעיתים קרובות צרכנים פונים למוצרים כימיים שיכולים להזיק לבריאות של היופי של שיערכם, או לכסות בעיות שמתפתחות בגופכם.
רבים מהמוצרים האלה מכילים רכיבים שמזיקים ישירות לקרקפת. שמפו, סרומים, קונדישינרים,  ג’לים לעיצוב, תרסיסים לשיער, מסכו ועוד הם כולם  מוצרים פופולאריים, אבל רבים יכולים  להחדיר כימיקליים המזיקים להורמונים לדם בעוד שהעור סופג את הכימיקליים האלה.
זו הסיבה שאנשים רבים מחליטים ללכת בדרך הטבעית עם  מוצרי טיפול הגוף שלהם, או עזיבה מוחלטת של המוצרים. יותר אנשים מבינים ששיער צעיר ומבריק מתחיל בצורה שהם אוכלים. בריאות השיער הוא סימן גדול המעיד על בריאות האדם. תזונה משנה את הכל בזוהר, חוזק והנפח של שיער האדם.

לשבעת המאכלים האלה יש השפעה חיובית על הבריאות של השיער שלכם:

בסידרה המצוירת הפופולארית משנות ה-30 פופאיי המלח, פופאיי מראה את השרירים שלו ואת הסוד להם: תרד. היוצרים של הסדרה יכלו להעניק לפופאיי גם ראש מלא בשיער, בגלל שתרד היא גם מאכל  שעוזר מאוד לבריאות השיער. מלא באשלגן, סידן, סיבים, ברזל, חלבונים, ויטמין K,  A, C ו-E,  תרד יכול להעניק לתאים רשימת הוראות מעולה לפעילות האיברים וצמיחת שיער בריאה.
צדפות הן אכן  אחד מאוצרותיו של הים, לא רק בגלל שהן יוצרות פנינות יקרות בהחלט, אלא גם בגלל שהן מקור מעולה לברזל,  חלבונים, חומצות אומגה 3, ויטמין C, זינק וסידן. צדפות הן מקור אופטימלי של תזונה, דבר ההופך אותן למקור טוב לשיער שופע. להן יש גם את התוספת של דלות השומן, קלוריות וכולסטרול.
בטטות הן אוכל התורם לפוריות, סידן, ויטמין B6 וויטמין A.  ירקות השורש הטעימים האלה, שהם גם מהנים לטיפוח וגידול ביתי, מספקים  לגוף תנאים פוריים כדי לעודד צמיחה של שיער בריא.
כמות גדולה של חומצות אומגה 3 , המצויות בסלמון,  מספקות לגוף את התנאים שהוא צריך כדי לשפר בצורה דרמטית בריאות לשיער.
עדשים הם מאכל טוב בכל מובן. הקטניות עשירות החלבונים האלה יכולות להיכנס למרקים ומאכלי צד כתוסף לבשר, וכדרך בריאה להצמיח שיער בריא.
יוגורט יווני הוא חטיף נהדר לעזור להמריץ ולגוון סוגים שונים של חיידקים טובים בגוף.  ככל שהמיקרוביומיה של טובה יותר, כך הגוף שלו כשיר יותר בשימוש הרכיבים המצויים במאכלים אחרים. מאכלים  עשירים בפרוביוטיקה יכולים לעזור לכל מערכת בגוף, כולל צמיחה של שיער בריא.

שיער בריא מבפנים באמצעות תזונה נכונה ותכשירי שיער מתאימים
הבסיס של כל החלבונים ושל הקראטין, חומצות אמינו, מצויים בשורשים של סרפדים. חומצות האמינו האלה גורמות לסרפדים להיות מאכל מועיל מאוד בצמיחה של שיער בריא. כשנגועים, צמחי הבר האלה משחררים  עקיצה חזקה, אבל העקיצה יכולה להעיד על כך שהצמח  האופי הבריא, והמועיל תזונתית של הצמח.  סרפדים יכולים להיצרך בחליטות צמחים או כתוסף רפואי, ולהיות מרפאים לבעיות מגוונות, ועם זאת לקדם צמיחה של שיער בריא ושופע.
על ידי שילוב המאכלים האלה באורח החיים שלכם, אתם תהיו בדרך מצוינת לכיוון שיער בריא ושופע. אין צורך להטביל את השיער שלכם בכימיקלים שגורמים לחוסר הרמוניה בגופכם.
מוצרי שיער נפוצים שגורמים לכימיקלים, כמו DEA (דיאטהנולמין) , MEA (מומוטאנולמין), ו-TEA (טריאטהנולמין) לא תורמים בשום צורה לבריאות. ואיתם גם סולפט נתרן לאוריל (SLS) או לאורטסולפאט (SLES), שבאמת מזיקים לרמת השיער ומגבילים את הצמיחה שלהם. עוד רכיבים מוכרים כמו פרופילן גליקול,  אלכוהול איסופרופילי ופוליאתילן גליקול  רק מייבשים את השיער, וגוזלים ממנו את היופי הטבעי שלו וגורמים לקצוות מפוצלים.
מוצרי שיער רבים לא מספקים שום עזרה, תמיכה בריאותית בכלל, ומכסים את המקור האמתי שליער בריא. שיער בריא מגע מבפנים ומחוזק על ידי הוראות בריאותיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *